NOVATURAS
Viimati vaadatud
Soovide nimekiri
Novatoursi hinnang
Reisikorraldaja Novatours valis seitsmendat aastat järjest aasta turismiajakirjanikku. Seekordse auhinna pälvis Ivar Soopan, kes töötab Maalehes ja peab reisiteemalist veebilehte Reisiportaal.ee.
 
Täname omalt poolt Ivari Soopani, kelle turismivaldkonna kajastused ja artiklid erinevatest maadest on huvitavad, sisukad ja laiahaardelised. Tähelepanuväärne on Soopani tegevus reisiportaali haldamisel, kus ta jagab põnevaid uudiseid ja kasulikku nõu kõigile reisihuvilistele.
 
Novatours lähtus valiku tegemisel reisiteema erinevate tahkude kajastamisest ning põhjalikkusest. Kriteeriumiteks olid turismindusega seotud teemade valdamine, lugude ettevalmistus, esitlus ja ajakohasus.
Novatours loodab, et ajakirjanikud soovivad üha rohkem avardada oma maailmapilti ning võtavad turismiteemade lahkamiseks rohkem aega. Kindlasti tagab edu põhjalik eeltöö ja adekvaatne tervikpilt.
 
Maailm on pidevas muutumises ning turism on nii ülemaailmses kui Eesti kontekstis oluline majandussektor. Novatours jätkab aasta turismiajakirjaniku valimist sellelgi aastal.
 
Eelmiste aastate parimad turismiajakirjanikud:
2017 – Agaate Antson (Postimehe ajakirjanik)
2016 - Liina Metsküla (Õhtulehe reisisaate juht)
2015 - Silvia Pärmann (Delfi ajakirjanik ja fotograaf)
2014 - Irina Kablukova (Postimehe vene toimetuse ja nädalalehe Den za Dnjomi ajakirjanik)
2013 - Juhan Haravee (Õhtulehe ajakirjanik)
2012 - Sirje Niitra (Postimehe ajakirjanik)
Novatours tegutseb Eestis alates aastast 2004, olles sellega staažikaim ja juhtiv reisikorraldaja, kuuludes samas ka  Novaturas gruppi, mille turuosa on Baltikumaades ligi 40 protsenti.
 
Novatoursi reisipakette müüvad edasi kõik Eesti suuremad reisibürood. Samuti saab reise soetada reisifirma kodulehelt, e-müügist või Novatoursi otsemüügikontorist Tallinna kesklinnas.