Uudised

01.08.2017

Kliendid kiidavad - 2017

Kliendid kiidavad - 2017

Kui soovite saata ka oma tagasisidet meie reiside kohta, siis võite seda teha SIIT (valides ülevalt vastava tagasiside teema) või saata e-kirjaga: info@novatours.ee. Novatours tänab kõiki tagasiside eest! Alt leiate valiku klientide positiivsetest emotsioonidest.

Anneli
Bulgaaria, juuli
Golden Sands, suurepärane reis, hotell ok Perla, reisikonsultant Timo - väga kiidan :) Aitäh!

Sirje T
Rhodos, juuli
Jäime oma Rhodose reisiga väga rahule. Tänan!

Taisy J
Bulgaaria, juuli
Tänan ilusa nädala eest. Erilised tänud Kuldsetel Liivadel Novatoursi reisijuhile Jelenale, kes lihtsalt öeldes on südamega oma töö juures. Veelkord suured tänud.

Kaie L
Bulgaaria, juuni
Teie poolt oli kõik OK  - esimesest telefonikõnest  lõpuni välja. Tänud  ja edu!

Eve K
Parim Novatoursi reisikonsultatnt on VIKTORIA STRELKOVA! Reisiseltskonna nimel soovime, et Novatours leiab võimaluse tunnustada Viktoriat professionaalse töö ja kliendisõbraliku suhtlemise eest. Kindlasti teeme ka edaspidi temaga koostööd. Jõudu ja jaksu Teile!

Tiiu P
Kreeta, juuni
Oli väga hea hotell, rand ja KOIT korraldas suurepärase bussiekskursiooni Kreetal.Tartu reisiseltskond jäi väga rahule ja tänab. Tänusõnad ka Katrin Hindrikusele.

Katrin T
Bulgaaria, juuni
Ostsin reisi Bulgaariasse Kuldsetele Liivadele Estraveli kaudu ja kohapeal avastasin, et see on Teie firma reis ning ekskursioonid. Seega soovin väga tänada väga toreda reisi, transfeeri ning ka ekskursioonide eest! Oli väga meeldiv ning niisamuti ka Teie kohapealsed giidid!

Helle G
Juuni
Mina ainult Novatoursiga reisinud olengi! Ei oska küll öelda ühtegi paha sõna.

Kalle M
Montenegro, mai
Oleme Novatoursiga mitmel korral reisinud ja väga rahule jäänud! Hea ja täpne teenindus, võimalus suhelda interneti vahendusel, palju reisipakkumisi.

Katrin R
Montenegro, mai
Reisisime Montenegrosse neljateistümnelise kampaaniaga. Oleme äärmiselt rahul reisiesindajate Timo ja Katjaga. Nad mõlemad on äärmiselt viisakad, sõbralikud, abivalmid ja tunnevad on tööd suurepäraselt. Käisime kogu oma seltskonnaga Montenegro ringreisil kus reisiesindajaks oli Timo. See on uskumatu kui hästi ta suudab leida ühise keele kõigi reisijatega. Ringreisi lõpuks oli enamus bussis olevatest inimestes liidetud vahvate naljadega ning hea, selge ja huviava infoga riigi kohta. Kogu meie seltskonna poolt suur aitäh Timole. Kui meid ootavad ees sellised giidid nagu Katja ja Timo, oleme valmis sõitma kuhu iganes Novatursi vahendusel.

Margit A
Montenegro, mai
Mai alguses õnnestus kaasa teha teie poolt korraldatud selle aasta esimene reis Montenegrosse. Kõik laabus kenasti, tänud ja tervitused Timole! Võimalusel kasutame Teie teenuseid kindlasti veel, ka see polnud esimene.

Erika ja Katrin
Montenegro, mai
Reisid lähevad iga korraga aina ilusamaks - no see oli jälle võrratu! Loodus ja vanalinn - imede ime! Rõdult vaade merele nii ilus, et uskumatu! Otsisime küll põhjust, et viriseda, - ei leidnud ühtegi asja!Toit väga normaalne, õlu maitsev, kõik käe-jala juures. Bussipeatus hotelli trepi juures, buss käib iga 20 minuti tagant kesklinna. Ja rand oli meil ikka rand, mitte ei pidanud minema redelilt  merre! Vesi soe ja sini-sinine. Ja mitte ühtegi vennasrahvast lällamas - kõik kenad ja viisakad. Muljed on nii head, et oleks valmis kohe tagasi minema. Kirjutasin ka reisi tagasisides, et ainuke asi, mis võib-olla mõnele vanemale inimesele raske, on lifti puudumine. Meid see ei seganud, kuid üks Tallinna proua oli haige jalaga, temale vahetati tuba I korrusele. Kõik laabus - alates lennuki väljumisest tagasisaabumiseni - logistika oli üleni paigas. Me oleme nii tänulikud Teile ja ikka tahame järgmisel kevadel ka kuhugi minna.

Silvi L
Montenegro, mai
Olen teie teenustega rahul ja soovin edaspidi teie kaudu reisile minna .Soovin teile edu!

Annika Õ
Türgi, mai
Kiidan väga Novatoursi klienditeenindajat Katrin Hendriksoni. Suhtlus temaga oli väga kiire ja professionaalne. Kindlasti pöördun tema poole ka edaspidi pakkumiste saamiseks.

Martin N
Kreeta, mai
Erle Saarele kiitus väga profesionaalse abi ja reisi organiseerimise eest!

Kristi P
Kreeta, aprill
Reisiesindaja Koit Kreetal on väga tore ja jagas igati kasuliku informatsiooni. Telefoni teel kätte saadav ja abivalmis.

Margit S
Türgi, aprill
Puhkus Gural Premier Beleki hotellis 07.04-20.04.2017
Jäime puhkusega väga rahule. Seni parim hotell, kus oleme viibinud Türgis. Kogu hotelli kompleks oli värskelt renoveeritud, kõik oli super puhas ja stiilne. Mõnusad madalad majad ja palju rohelist haljastust ümberringi. Suurepärane hotell nii lastega peredele kui ka paaridele. Lastele on Happyland, kus nad saavad nii väljas kui sees väga erinevate asjadega tegeleda. Turvaline ja hästi läbimõeldud lastehoid (al. 4 a saab lapse mängima jätta hoidjatega). Toitlustus ja teeninduskvaliteet väga hea. Soovitan selles hotellis SPA teenuseid, eriti klassikalist massaaži. Küsige venelannat Tatjanat, kes on profesionaalne massöör.  Saab ka suurte tugevate meestega kenasti hakkama;) Beleki kaubandus oli ca 20 min jalutuskäigu kaugusel. Mõnus valge liivaga mererand. Tänud Teile!

Ülle T
Hurghada, aprill
Super hea reis oli ja selle reisi eest oleme tänulikud oma vahvale giidile Piretile, kes oli särav, rõõmsameelne ja leidis alati meie infotunni ajal aega igaühele. Tema oskas soovitada reise ja teadis, mis reisidel ka toimub. Giide, nagu Piret tahame me oma reisidel rohkem näha. Tänu Piretile oli meie reis ikka väga super, aitäh selle eest.

Jana K
Tenerife, märts
Kõik oli väga super, hästi korraldatud, kindlasti reisime edaspidi Novatoursiga.

Eve I
Sri Lanka, märts
Tänud! Meie reis õnnestus ja oleme puhanud ning rahul!

Kersti P
Hurghada, märts
Käisin Hurgahadas 27.03- 03.04 ja jäin väga-väga rahule Teiepoolse reisikorraldusega. Kõik sujus väga hästi ja kõigile minu küsimustele sain asjalikud ning ammendavad vastused. Meie reisikorraldajateks olid Piret ja Jelena, suur tänu mõlematele. Väga suured tänud Teile imelise puhkuse eest koos tütre ja tütretütrega.

Evelyn P
Hurghada, märts
Teil on suurepärane reisiesindaja hetkel Hurghadas Piret Lillepea!!! Tema elurõõm, huumor ja naer jäävad kauaks kõrvusse helisema! Suur, suur tänu!

Piibe S
märts
Olen Novatoursiga reisinud umbes paarkümmend korda ja kõik reisid on olnud meeldivad. Olen käinud umbes 30- 40 erinevas maailma riigis ja paigus, mul ei ole olnud mitte ühtegi kohta, mis ei oleks meeldinud või mille kohta oleks mõelnud, et sinna ma teist korda enam ei lähe. Olen võtnud mitmeid kordi nn viimase hetke pakkumisi, viimati mõned aastad tagasi Türki-hotell Kemeri keskuses, kõik hinnas, kolme tärniga, hind - ülisoodne. Olime terve perega-abikaasa ja 7 a poeg ka. Kohapeal selgus, et hinna sees on veel tasuta linnaekskursioon Antalyasse. Hotellitoitude üle võiks ju nuriseda-polnud minu maitse järgi, kuid valikut oli, puuviljavalik oli kesine, aga see sõltub aasta-ajast, jah-sealiha, peekonit ja musta leiba ei pakutud, ja seda me ei oodanudki. Baaris oli tasuta alkohol, hotellil oli oma rand, päikesevarjud ja toolid, ilmad soojad (aprilli lõpp, +25 ja rohkemgi) ja ilmeilus sinine Vahemeri sillerdas päikese käes. Poiss mängis terve päeva rannas teiste lastega (ühed eestlased ja ülejäänud vene lapsed), mees libistas rannabaaris venelastega koos õlut. Toad olid puhtad, teenindajad oskasid vene keelt. Linnaeksursioon oli huvitav ja kuigi me polnud end ostlemiseks häälestanud, oli karusnaha-vabrikupoe külastusest kasu, 2 aastat hiljem läksin samasse kohta juba kindla sooviga ja tegin ostu ära. Puhkasime ja lesisime nädal aega niisama ja selle viimase hetke hinna eest saime kõike küll.
Paljureisinud inimesena on mul ülevaade riikidest, kus olen käinud ja mida kusagil mingi hinna/hotellitärnide eest saada. Mina käin reisidel elamuste pärast, ma ei oota kuninglikku teenindust, kolmetärni-hotelli söögilauast gurmee- või veinielamusi, ei eelda Vahemere äärses kuurordis valgete liivadega ja nõtkete palmidega randu. Lugege eelnevalt külastatavate riikide kohta, uurige ilmaolusid ja austage kohalikke inimesi ning nende kultuuri, eriti moslemimaailmas.

Eve V
märts
Meie reisid mitmesse riiki on kõik sujunud suurepäraselt. Täname !!!

Tanel J
Hurghada, märts
Aitäh Novatoursile märtsis toimunud toreda puhkuse eest Hurghadas! Lisaks käisime ekskursioonil Luksor-Denderas. Olles ise suur ajaloohuviline, siis kiidan Teie giidi Kaiat, kes tegi lihtsalt ja huvitavalt selgeks müstikat täis Vana-Egiptuse teema. Varem oleme sattunud temaga Türgi reisil Pamukkalesse. Suur rõõm oli näha, et ka seekord meil vedas ja teda Egiptuses kohtasime. Temaga soovitan kindlasti minna erinevatele ekskursioonidele.

Erika K
Tai, veebruar
Kõik on suurepärane!

Kadri
veebruar
Kõik reisid on sujunud suurepäraselt. Eriti meeldib Novatoursi reisisaatjate töökorraldus lennujaamades ja hotellides. Kõik mured saavad kiired lahendused.

Marge M
Tenerife, veebruar
Käisime veebruaris Tenerifel,Hotelli toas puudusid tekid,meil oli ikka toas väga jahe.Tänu reisisaatja Karinile saime kõik korda ja meie reis sujus hästi.Oleme Novatoursiga mitu korda reisinud ja väga rahul.Soovime ja soovitame kõigile reisida Novatoursiga.

Tiina J
Hurghada, veebruar
Tänan Hurghada reisikorraldajat Kaiat, kes oli väga hoolitsev. Nimelt kukkusin, tema korraldas kiiresti mulle ratastooli ja ei pidanud vaevaks mind ka hotellis seejärel külastada. Väga hea töötaja!

Egle L
Austria, jaanuar
Suur tänu imelise reisi eest! Tuleme varsti uuesti!

Jaan V
Hurghada, jaanuar
Olen teie tööga väga rahul.

Mati P
Austria, jaanuar
Jätkake samas vaimus.

Ingrid P
Tenerife, jaanuar
Kõik oli super

Milvi P
Egiptus, jaanuar
Kiidan abivalmis ja asjatundlikku reisijuhti Jelenat. Ta on just see, keda reisijana reisil näha sooviksin!

Pille R
Sri Lanka, jaanuar
Oleme jah õnnelikult tagasi.Täname ,et aitasite meid sealt Samsuni lumevangist kiiresti edasi liikuda ja puhkust pikendada. Jõudsime oma plaanid täide viia ja päevitadagi. Oli tore teiega reisida. Täname Pille ja Janek