NOVATURAS
Viimati vaadatud
Soovide nimekiri
Novatoursi hinnang

Novatoursi sünnipäevahinnad ei jäta kedagi külmaks! Märtsinädalatel on värske valik Novatoursi suvesihtkohti üllatavalt soodsate hindadega! Kampaania kolmandal nädalal leiad eriti soodsad pakkumised Mandri-Tuneesiasse ja Djerba saarele, samuti Montenegrosse ning Horvaatiasse (otselennuga Tivatisse). Erihinnad ka ainult lennupiletitele - al 169 EUR! Eripakkumised kehtivad mai, juuni ja juuli alguse väljumistele. Kreeka saarte pakkumised jäävad sel kampaanianädalal samuti avatuks!

Rohkem infot pakkumise kohta

Euroopa ja Aasia vahelisel Balkani poolsaarel asuv Montenegro kutsub reisihuvilisi oma imelise looduse, Aadria merre laskuvate mäenõlvade, rikka ajaloolise pärandi ja külalislahkusega. Montenegro ligi 300 km pikkusele rannikule mahub pea 120 suurepärast supelranda. Avastamishimulistel on võimalus igast kuurordist teha väljasõite naaberlinnadesse ja rahvusparkidesse. 

Paljudele juba tuntud Horvaatia paistab silma sinise Aadria mere, randade, sadade erinevate Dalmaatsia saarte ning imeliste ja hubaste linnade poolest. Horvaatias on nii palju kultuurilist ja arhitektuurset pärandit ning loodusimesid, et neid jätkuks lausa mitme maa kaunistamiseks. Lõuna-Horvaatia üheks pärliks on kindlasti Dubrovnik ja sealsed puhkepiirkonnad. Dubrovniku linn kuulub kahtlemata Lõuna-Euroopa kõige erilisemate linnade hulka.
 
Lennud Balkanimaadesse toimuvad otselendudega Tallinnast Tivati lennujaama Montenegros. Sealt edasi suunduvad transfeerid vastavalt ostetud reisipakettidele, kas Montenegro või Horvaatia kuurortide suunal.
 
Tuneesia - riik, kus saate aimu ajaloolise linna Kartaago kunagisest võimsusest või seigelda Sahara kõrbesafaril. Tuneesia on maa, kus võib tunnetada nii Araabia kui ka Prantsuse kultuuri eripärasid. Aafrika kõige põhjapoolseimas osas asuv Mandri-Tuneesia pakub huvitavaid võimalusi rohkem kui üheks külastuskorraks.

Djerba on Tuneesia suurim saar ja lõunapoolseim kuurordiala, mida hellitab Vahemere kliima oma päikeseliste päevade ja soojaga. Saart kutsutakese ka Tuneesia Tahitiks ning saar on üks parimaid paiku Tuneesias, kuhu linna- ja kuurordikära eest põgeneda. Saare suurimas linnas ja mitteametlikus pealinnas Houmt Souk`is on säilitanud hubaste poekeste ja restoranidega rahulik vanalinn.
 
Alt valikust leiad kampaania pakkumised Kreeka saartele. Reiside võimalikud kestus on 7 ööd. Kui soovid tutvuda kogu Tuneesia ja Djerba ning Montenegro ja Horvaatia reiside valikuga, vajuta palun SIIA.
 
Eelmise nädala eripakkumised Kreeka saartele jäävad avatuks kuni 24.03.2019! Vaata Kreeta, Rhodose ja Korfu pakkumisi SIIT
Öeldakse, et merd ja mägesid saab armastada üksnes koos. Sellest aspektist vaadatuna oleks Kreeka suurimad saared täiuslikud armastusobjektid, kuna saartel kerkivad mäed otse merest.  Reiside võimalikud kestused 4-14 ööd. Lisaväärtused kahelt Kreeta hotellilt. 
 
Kohtade arv on piiratud! Küsi lisainfot, Novatoursi reisipakette ja lennupileteid oma reisibüroost või Novatoursi reisikonsultandilt!

Vähem

Märtsinädalad täis uusi pakkumisi!

 • Üllatavalt soodsad reisipakkumised Tuneesiasse, Montenegrosse-Horvaatiasse.
 • Eripakkumised ka ainult lennupiletitele.
 • Väljumiste vahemik 03.05-05.07.2019.
Pakkumine kehtib
2019-03-182019-03-31
Pakkumise tingimused

Vali kuhu minna seekord

Tivat

59 pakkumist
Montenegro – Horvaatia
7 ööd hind 1-le
al. 269 €
 • Vaatamata riigi väiksusele, on Montenegro rabavalt ilus ja rikas lopsakate, mägiste maastike poolest.
 • Kotori laht on Euroopa kõige lõunapoolseim fantastiliste maastike ja linnadega fjord.
 • Montenegro muude vaatamisväärsuste hulka kuuluvad Budva vanalinn, huvitav ööelu, muusikafestivalid ja mitmesugused üritused.
 • Skadari järve rahvuspark ja teised looduspargid on säilitanud oma unikaalsed ja paeluvad omadused.
 • Lipa koobas viib sind maagilisse maaalusesse maailma ja see peaks olema kindlasti üks kohustuslikest vaatamisväärsustest Montenegrot külastades.

Djerba

19 pakkumist
Tuneesia
7 ööd hind 1-le
al. 439 €
 • Tänu oma pehmele kliimale on Djerba suurepärane koht unustamatu puhkuse veetmiseks suurtes valge liivaga randades, kõrbete panoraamvaateid ja kõrgeid palme nautides. See on paradiis igaühele, kes otsib rahulikku tagasitõmbumist.
 • Djerba araabia populatsioon ja berberite järeltulijad elevad saarel rahumeelselt koos juudi kogukonnaga.
 • Djerba kuurorditel ei ole väga hästi arenenud turismitaristut, mistõttu on puhkuse ja vaba aja tegevused piiratud hotellidega. Sellele vaatamata on saar kuulus oma SPA protseduuride, golfiväljakute ja krokodillipargi tõttu, mida pered saavad nautida.
 • Kogu elu käib saare pealinnas Houmt El Soukis. Saarel asuv Guellala küla on kuulus oma keraamika poolest. Sul on võimalik teha tuure Tuneesia mandriosale või riigist läbi sirutuvasse Sahara kõrbe lõunaossa.
 • Djerbat tasub külastada sealsete ilmastikutingimuste tõttu, mis muudavad selle ideaalseks kohaks lohesurfi- ning purjetamisentusiastidele.

Enfidha

40 pakkumist
Tuneesia
7 ööd hind 1-le
al. 469 €
 • Tuneesia saab kiidelda valgete liivarandadega Vahemere kaldal ja fantastiliselt selge sinise merega.
 • Riigil on iidsed turismitraditsioonid ja hästikorraldatud turismitaristu. See pakub laia valikut kuurorte, alates rahulikest kinnistutest, lõpetades tipptasemel luksuslike puhkepaikadega kihisevates ja pulbitsevates kuurortides, seda kõike taskukohase hinna eest.
 • Tuneesial on nii palju pakkuda, alates iidse pärandi paikadest, sealhulgas mošeed ja mediinad ning rikkalik, prantsuse traditsioonidest mõjutatud kultuur.
 • Sahara kõrbe lõputud avarused on üks põhjus, miks Tuneesiat külastada ja imetleda seda tohutut liivamerd.
 • Muude Tuneesia atraktsioonide hulka kuuluvad maailmaklassi talassoteraapia, veespordi keskused, golfiväljakud ja muud ajaviitetegevused.