NOVATURAS
Viimati vaadatud
Soovide nimekiri
Novatoursi hinnang
Veebiküpsiste seaded

Kreeka - paik, kus ühinevad ida ja lääne kultuurid. Kreeka on demokraatia, skulptuuri, teatri, kirjanduse ja olümpiamängude sünnikohaks. Kreeklased ise on väga energilised ja jutukad inimesed, kes armastavad emotsionaalselt rääkida ning tervitavad külalisi alati sooja vastuvõtuga. 

Broneeri oma suvepuhkus Kreekas - otselennud populaarseimatele Kreeka saartele algavad juba mai keskpaigast: 

Kreeta - 15.05-27.10.2021

Rhodos - 17.05-25.10.2021

Korfu - 31.08-19.10.2021

Kefallonia - 10.09-01.10.2021

Teavet ohutumaks reisimiseks Kreeka saartele leiad SIIT

Rohkem infot pakkumise kohta

Öeldakse, et merd ja mägesid saab armastada üksnes koos. Sellest aspektist vaadatuna oleks Kreeta täiuslik armastusobjekt, kuna siin kerkivad mäed otse merest. Kreeta on suurepärane koht puhkamiseks – enam kui 300 päeva aastas on siin päikeselised. Kreeka suurimal saarel on meile pakkuda niivõrd palju - lai valik väga häid ja euroopalikke kuurorte ning hotelle, ajaloost pakatavad arhitektuurimälestised ning Vana-Kreeka müüdid ja legendid.

Kreeka suuruselt kolmas saar Rhodos meelitab külastajaid oma pehme kliima, laia meelelahutusvõimaluste valiku ja kaunite randadega. Sel saarel on talved pehmed ja suved soojad ning päikesepaistelisi päevi on seal pea sama palju kui Kreetal. Rhodose läänerannik on tuntud oma lopsaka ja mitmekesise taimestiku poolest, idarannik on aga kuulus oma liivaste randade ja hubaste lahesoppide poolest. Kaasaegsel Rhodosel on säilinud rikas pärand erinevatest ajalooperioodidest ning kultuuride mitmekesisus: antiikajastu, keskaeg ning kaasaeg.

Korfu saare on Homeros ristinud õiglaselt „ilusaks ja rikkaks maaks”. Rohelusest lummavad mäed, juba kaugelt eredalt särav sinine Joonia meri ning liivane ja kaljune rannik annavad saarele unikaalse ilu ja osutavad selle pisikese maanurgakese viljakale pinnasele. Korfu ootab ja võtab külalislahkelt vastu puhkajaid, kelle mugavuse tagamiseks on kogu rannik kaetud suurte ja väikeste kuurortlinnadega. Külastajatele pakutakse vastavalt soovile rahulikku ja vaikset või aktiivset ja luksuslikku puhkust.

Kefallonia on Joonia mere suurim saar ja suuruselt kuues Kreeka saar. Oma kaljuse ja mägise maastiku tõttu võtab saarele ringi peale tegemine oluliselt rohkem aega kui näiteks ligi veerandi võrra suuremal Hiiumaal. Saar avab võimalused nii rahulikuks puhkuseks kui ka huvitavaks meelelahutuseks. Veespordi harrastajad saavad nautida näiteks paadi-, kanuu- ja purjelauasõitu.

Vähem

Puhka Kreeka saartel:

  • Esimene sissemakse reisija kohta alates 50 €
  • Reisiplaanide muutmise lisateenus Gold Flex tasuta
  • Tšarterlendudega otsereisidele kehtib soodustus lisateenusele COVIDi PAUS -50%
  • Lai valik kuurorte, hotelle, kuupäevi ja kestusi
Pakkumine kehtib
30-04-202131-10-2021
Pakkumise tingimused
Majutuspakkumised