NOVATURAS
Viimati vaadatud
Soovide nimekiri
Novatoursi hinnang

Ainulaadne kogemus eksootilises Tais!
Lennuga Bangkoki (Pattaya, Koh Chang ja kombineeritud reisid): 25.10.2019 - 03.04.2020
Lennuga Phuketi (Krabi): 29.11.2019 - 03.04.2020

Rohkem infot pakkumise kohta

Tai on tervisliku toidu, ilu ja tuhande naeratuse maa. Selles imelises kuningriigis leidub budistlikke templeid, eksootilisi loomi, tähelepanuväärseid saari ja kauneid randu. Riigil on põnev ajalugu ning ainulaadne kultuur, mille lahutamatuks osaks on isuäratav toit ja naudingut pakkuv massaažipraktika, kuid lisaks ka kaasaegne pealinn ja sõbralikud inimesed, kelles kehastub Tai kui naeratustemaa maine. Kogu maailmas armastatud Tai köök väljendab Tai kultuuri olulisi aspekte: see on külluslik, soe, värskendav ja pingevaba.

Ühtne Tai kuningriik on eksisteerinud alates 14. sajandi keskelt ning seda tunti varemalt Siiami nime all kuni 1939. aastani, mil võeti ametlikult kasutusele Tai Kuningriigi nimetus.

Tais on üle saja rahvuspargi, sealhulgas üle kahekümne merepargi, mis kõik pakuvad ainulaadseid elamusi, silmapaistvaid rajatisi ning võimalust vaadelda kohalikke loomi. Aktiivse puhkuse eelistajail on Tais lai valik: matkamine, mägijalgrattasõit, linnu- ja loomavaatlus, telkimine, sukeldumine. 

Kõigi rannapuhkuse planeerijate õnneks esineb vihmahooaeg Tai kahel rannikul veidi erineval ajal, mistõttu leidub päikselisi randu aasta läbi. Veetemperatuurid jäävad Tais keskmiselt vahemikku 27-30°C.

2019 - 2020 talvehooajal väljuvad Tai reisid Bangkoki ja Phuketi algusega Tallinnast (hooaeg 25.10.2019 - 03.04.2020)! Sind ootavad uued ja juba tuntud kuurordid, huvitavad ekskursioonid, Tai külalislahkus ja palju rõõmsaid inimesi. Koge ainulaadset eksootilist kogemust Tais!

Vähem

Soodustused ja muud eelised:

 • Varajase tellija soodustused
 • Esimene sissemakse 60 EUR/in
 • Reisipaketi muutmise lisateenus Gold Flex -33%
 • Lai valik kuurorte, hotelle, tube ja kestusi. 
Pakkumine kehtib
2019-06-012019-07-31
Pakkumise tingimused

Vali kuhu minna seekord

Bangkok

29 pakkumist
Tai
Lendude ajavahemik
2019-10-25 – 2020-04-03
14 ööd hind 1-le
al. 869 €
 • Tai pakub erinevas kategoorias ja tüübiga hotelle ja kuurorte, mille hulgast leiab iga reisija enda vajadustele sobiva.
 • Riigis on mahe troopiline kliima, lummavad valged liivarannad ja palju huviäratavaid atraktsioone nii Bangkokis kui ka selle ümbruses.
 • Taid tasub külastada selle köögitraditsioonide tõttu, mis pakub maitsvaid ja eksootilisi roogi meeldivate hindadega.
 • Tai pakub konkurentsitut spaade ja Tai massaažiteenuse valikut – kõik rahakotisõbralike hindadega.
 • Bangkokist saavad turistid reisida edasi Myanmari, Laosesse, Kambodžasse, Vietnami ja teistesse eksootilistesse naaberriikidesse.

Phuket

10 pakkumist
Tai
Lendude ajavahemik
2019-11-29 – 2020-04-03
14 ööd hind 1-le
al. 1065 €
 • Tule Phuketisse, Tai suurimale saarele ja populaarsuselt teise Tai sihtkohtadest.
 • See Tai saar saab uhkustada väljapaistva klienditeeninduse ning tippkvaliteediga reisiteenustega, pakkudes laia valikut kuurorte ning hotelle igale maitsele.
 • Phuketil on 30 fantastilist randa, mis on lähestikku ööelu tegevustega. Samuti pakub see rahulikku ning romantilist atmosfääri ja on koduks sõbralikele ning muretutele inimestele.
 • Uuri Phuketi arvukaid loodus- ja kultuuriimesid või külasta fantastilisi naabersaari Phi Phid, James Bond ja teisi.
 • Reis Taisse ja Phuketi saarele on ebatäielik, kui ei proovi maailmakuulsat Tai kööki, maitsvat tänavatoitu, fantastilisi puuvilju ning lõõgastavat Tai massaaži.