NOVATURAS
Viimati vaadatud
Soovide nimekiri
Novatoursi hinnang

Ainulaadne kogemus eksootilises Tais!
Lennuga Bangkoki (Pattaya, Koh Chang ja kombineeritud reisid): 19.10.2018 - 22.03.2019
Lennuga Phuketi (lisaks kombineeritud reisid Bangkokiga): 07.12.2018 - 15.03.2019

Rohkem infot pakkumise kohta

Tai on tervisliku toidu, ilu ja tuhande naeratuse maa. Selles imelises kuningriigis leidub budistlikke templeid, eksootilisi loomi, tähelepanuväärseid saari ja kauneid randu. Riigil on põnev ajalugu ning ainulaadne kultuur, mille lahutamatuks osaks on isuäratav toit ja naudingut pakkuv massaažipraktika, kuid lisaks ka kaasaegne pealinn ja sõbralikud inimesed, kelles kehastub Tai kui naeratustemaa maine. Kogu maailmas armastatud Tai köök väljendab Tai kultuuri olulisi aspekte: see on külluslik, soe, värskendav ja pingevaba.

Ühtne Tai kuningriik on eksisteerinud alates 14. sajandi keskelt ning seda tunti varemalt Siiami nime all kuni 1939. aastani, mil võeti ametlikult kasutusele Tai Kuningriigi nimetus.

Tais on üle saja rahvuspargi, sealhulgas üle kahekümne merepargi, mis kõik pakuvad ainulaadseid elamusi, silmapaistvaid rajatisi ning võimalust vaadelda kohalikke loomi. Aktiivse puhkuse eelistajail on Tais lai valik: matkamine, mägijalgrattasõit, linnu- ja loomavaatlus, telkimine, sukeldumine. 

Kõigi rannapuhkuse planeerijate õnneks esineb vihmahooaeg Tai kahel rannikul veidi erineval ajal, mistõttu leidub päikselisi randu aasta läbi. Veetemperatuurid jäävad Tais keskmiselt vahemikku 27-30°C.

2018 - 2019 talvehooajal väljuvad Tai reisid Bangkoki algusega Tallinnast ja Riiast! Teid ootavad uued ja juba tuntud kuurordid, huvitavad ekskursioonid, Tai külalislahkus ja palju rõõmsaid inimesi.  Lennud Bangkoki (Pattaya, Koh Chang ja kombineeritud reisid) toimuvad vahemikus 19.10.2018 - 22.03.2019. Lennud Phuketisse (lisaks kombineeritud reisid Bangkokiga) vahemikus 07.12.2018 - 15.03.2019. Koge ainulaadset eksootilist kogemust Tais!

Vähem

Naudi puhkust Tais!

 • Tuntud külalislahkus 
 • Kaunid rannad ja metsikult kaunis loodus 
 • Tervislik ja maitsev toit
 • Sajad templid ja põnevad saared
Pakkumine kehtib
2018-10-012018-12-31
Pakkumise tingimused

Vali kuhu minna seekord

Bangkok

35 pakkumist
Tai
Lendude ajavahemik
2018-11-17 – 2019-03-22
14 ööd hind 1-le
al. 689 €
 • Tai pakub erinevas kategoorias ja tüübiga hotelle ja kuurorte, mille hulgast leiab iga reisija enda vajadustele sobiva.
 • Riigis on mahe troopiline kliima, lummavad valged liivarannad ja palju huviäratavaid atraktsioone nii Bangkokis kui ka selle ümbruses.
 • Taid tasub külastada selle köögitraditsioonide tõttu, mis pakub maitsvaid ja eksootilisi roogi meeldivate hindadega.
 • Tai pakub konkurentsitut spaade ja Tai massaažiteenuse valikut – kõik rahakotisõbralike hindadega.
 • Bangkokist saavad turistid reisida edasi Myanmari, Laosesse, Kambodžasse, Vietnami ja teistesse eksootilistesse naaberriikidesse.

Phuket

21 pakkumist
Tai
Lendude ajavahemik
2018-12-07 – 2019-03-15
14 ööd hind 1-le
al. 975 €
 • Tule Phuketisse, Tai suurimale saarele ja populaarsuselt teise Tai sihtkohtadest.
 • See Tai saar saab uhkustada väljapaistva klienditeeninduse ning tippkvaliteediga reisiteenustega, pakkudes laia valikut kuurorte ning hotelle igale maitsele.
 • Phuketil on 30 fantastilist randa, mis on lähestikku ööelu tegevustega. Samuti pakub see rahulikku ning romantilist atmosfääri ja on koduks sõbralikele ning muretutele inimestele.
 • Uuri Phuketi arvukaid loodus- ja kultuuriimesid või külasta fantastilisi naabersaari Phi Phid, James Bond ja teisi.
 • Reis Taisse ja Phuketi saarele on ebatäielik, kui ei proovi maailmakuulsat Tai kööki, maitsvat tänavatoitu, fantastilisi puuvilju ning lõõgastavat Tai massaaži.