NOVATURAS
Viimati vaadatud
Soovide nimekiri
Novatoursi hinnang
Veebiküpsiste seaded

Tunneta tõelist kvaliteeti Rixos hotellides!

Hurghadas ja Sharm el Sheikhis asuvad tipptasemel Rixose 5* hotellid püüavad pilke võrratute mereäärsete asukohtade ja kaunite territooriumitega. Sinu puhkuseelamused muudab täiuslikuks laitmatu teenindus, suurepärane kõik hinnas toitlustus ning vaheldusrikas valik meelelahutust. 

  • Rixos Premium Magawish on Hurghadas asuv modernse interjööriga 5* hotell otse mererannal. Tegemist on Hurghada ühe uusima hotelliga, millel avaral territooriumil ja kaunil liivarannal saad rõõmu tunda lõõgastusest selle parimas tähenduses. 
  • Rixos Sharm el Sheikh on Nabq Bay's asuv 5* hotell, mis paikneb otse korallranna ääres ning paistab silma laia valiku puhkamisvõimaluste ja tipptasemel gurmee-elamuste poolest. Kõik hinnas + hotell pakub Sulle erakordset luksust ja rahu, majutades vaid täiskasvanuid.
  • Rixos Premium Seagate asub Sharm el Sheikhis Nabq Bay korallranna ääres. Selle 5* hotelli eelisteks on suur territoorium ning äärmiselt lai teenustevalik, pakkudes nõnda parimaid võimalusi meeleolukaks perepuhkuseks. Lõõgastusele lisavad jumet ülihoolitsev teenindus ning kõik hinnas+ toitlustus koos hõrgutavate maitseelamustega. 

  • Esimene sissemakse 20% reisipaketi maksumusest. Reisi kogusumma peab olema tasutud vähemalt 28 päeva enne väljalendu.
  • Osta ka lisateenus Gold Flex, mis lubab reisijal rohkem kui 28 päeva enne reisi väljumist ühe korra lisatasudeta reisiplaanides muudatusi teha.
  • Osta lisaks ka COVIDi PAUS, mis lubab puhkusereisi COVID-19 positiivse testitulemuse korral paindlikult edasi lükata
Pakkumine kehtib
10.01.202310.02.2023
Pakkumise tingimused
Majutuspakkumised