NOVATURAS
Viimati vaadatud
Soovide nimekiri
Novatoursi hinnang
Veebiküpsiste seaded

Tunneta tõelist kvaliteeti ja luksust Egiptuse Rixos hotellides! 

Hurghadas ja Sharm el Sheikhis asuvad Rixos hotellid paistavad silma võrratute mereäärsete asukohtade ja laitmatu teeninduse poolest ning pakuvad Sulle kõike, mida vajad täiuslikuks puhkuseks. 

Rixose hotellid Egiptuses:

  • Rixos Premium Magawish on Hurghadas asuv modernse interjööriga 5* hotell otse mererannal. Tegemist on Hurghada ühe uusima hotelliga, millel avaral territooriumil ja kaunil liivarannal saad rõõmu tunda lõõgastusest selle parimas tähenduses.
  • Rixos Premium Seagate asub Sharm el Sheikhis. Nabq Bay korallranna ääres paikneva 5* hotelli eelisteks on suur territoorium ning äärmiselt lai teenustevalik, pakkudes nõnda parimaid võimalusi meeleolukaks perepuhkuseks. Lõõgastusele lisavad jumet ülihoolitsev teenindus ning kõik hinnas+ toitlustus koos hõrgutavate maitseelamustega.
  • Rixos Sharm El Sheikh on ainult täiskasvanutele mõeldud 5* hotell kauni Nabq Bay korallranna ääres. Hotellil on suur ja hoolitsetud territoorium ja avarad kaasaaegsed toad. Siin ootab Sind täielik rahu koos tipptasemel kõik hinnas + toitlustuse ja mitmekülgse meelelahutusega.

Hellita end luksusega ja naudi puhkust Rixos hotellides! Tutvu valikuga alljärgnevalt.

  • Esimene sissemakse 20% reisipaketi maksumusest. Reisi kogusumma peab olema tasutud vähemalt 28 päeva enne väljalendu.
  • Osta ka lisateenus Gold Flex, mis lubab reisijal rohkem kui 28 päeva enne reisi väljumist ühe korra lisatasudeta reisiplaanides muudatusi teha.
  • Osta lisaks ka COVIDi PAUS, mis lubab puhkusereisi COVID-19 positiivse testitulemuse korral paindlikult edasi lükata
Pakkumine kehtib
09.11.202209.12.2022
Pakkumise tingimused
Majutuspakkumised