NOVATURAS
Viimati vaadatud
Soovide nimekiri
Novatoursi hinnang
Veebiküpsiste seaded

Eksootiline Tai Kuningriik võidab iga puhkaja südame ning kutsub oma külalislahkusega ikka ja jälle tagasi! 

Kas Sinus peitub ehe rannapuhkaja, kellele meeldib veeta päikeselisi ja rahulikke päevi pikkadel valgetel liivarandadel või nautides erinevaid veespordivõimalusi? Kui jah, siis puhkus Tais sobib Sulle ideaalselt! 

Kui eelistad seiklusi looduses ning avastada põnevat kultuuri ja ajalugu? Kui jah, siis võta suund julgesti Taisse! Seal on üle 100 rahvuspargi, mis tutvustavad Sulle riigi troopilist loodust ning mitmekesist loomariiki. Imetle Taimaa kuldseid budistlikke templeid, suurejoonelisi paleesid ning külasta põnevaid muuseume.

Tai pealinna Bangkoki lähedal asuv kuurortlinn Pattaya köidab puhkajaid mugavate hotellide, päikese, mere ja kireva ööeluga. Linna ilmestavad ka mitmed kõrghooned ning kuulus Walking Street, templid, ujuv turg ja palju muud.

Tai suuruselt teine saar Koh Chang on vastupidiselt Pattayale ideaalne paik vaikseks lõõgastuseks ja päevitamiseks. Siin on mäed, metsik džungel, pikad valged liivarannad ning laias valikus ööbimisvõimalusi lihtsatest bangalodest kuni viietärnilise luksuseni.

Phuket on Aasia üks populaarsemaid puhkekohti. Turiste köidab suurepärane maastik, soe sinine meri, peen valge liiv, palmipuud ja tailaste külalislahkus. Saarel on rohkelt võimalusi aktiivse puhkuse veetmiseks, lõõgastust pakuvad spaakeskused ning kultuurihuvilisi meelitavad Buddha templid, Hiina pagood ja moslemite mošeed.

Lennud Bangkoki toimuvad vahemikus 25.10.2022-12.03.2023 ning Phuketile ajavahemikus 05.11.2022-05.03.2023.

Broneeri eksootikapuhkus soodsatelt tingimustel:

  • Esimene sissemakse 20% reisipaketi maksumusest
  • Broneeringu lõppsumma tuleb tasuda hiljemalt 42 kalendripäeva enne reisi
  • Reisiplaanide muutmise lisateenus Gold Flex soodushinnaga 7,5 € / reisija - võimaldab rohkem kui 42 päeva enne reisi väljumist ühe korra lisatasudeta reisiplaanides muudatusi teha
  • Lai valik kuurorte, hotelle, kuupäevi ja kestusi
Pakkumine kehtib
16.08.202212.03.2023
Pakkumise tingimused
Majutuspakkumised