NOVATURAS
Viimati vaadatud
Soovide nimekiri
Novatoursi hinnang
Veebiküpsiste seaded

Võta suvest viimast ja naudi sooja puhkust esimestel sügiskuudel!

Avalöök Sügisreiside sooduskampaaniale on antud! Kuni 23. augustini toome Sinuni eripakkumised valitud suvepikendusreisidele ning lennupiletitele väljumisega septembrist oktoobrini.

Kasuta broneerimisel koodi NOVASYGIS ja saad oma valitud reisipaketile veel 50 € lisasoodustust! NB! Soodustus ei lisandu automaatselt, allahindluse saamiseks lisa sooduskood enne makset selleks ettenähtud lahtrisse (all paremal veerus). 

Lisaks saad osta lisateenuse COVIDi PAUS -50% soodsamalt hinnaga 9,50 € / reisija, mis lubab puhkusereisi COVID-19 positiivse testitulemuse korral paindlikult edasi lükata.

Vali lennupiletid al 249 € siit!

Esimesed sügiskuud sobivad puhkuseks nagu valatult! Suviseid temperatuure jagub sihtkohtadesse veel pikalt, värvikas valik sügisande on äsja valminud ning muidu siginat-saginat täis kuurortides hakkab elu taas vaiksemas rütmis kulgema. Pikenda suvemeeleolu päikeselistes Costa del Soli ja Mallorca kuurortides, võluval Sitsiilia saarel, Portugalis Algarve rannikul või Madeiral, Mandri-Tuneesias Enfidhas või Kreeka saartel Kefallonial ja Korful.

Vali meelepärane suund sügispuhkuseks ja broneeri soodsalt juba täna!

Broneeri soodne puhkus nüüd:

  • Broneeri koodiga NOVASYGIS ja saad valitud septembri-oktoobri puhkusepakettidele veel 50 € lisasoodustust!
  • Osta juurde ka lisateenus COVIDi PAUS nüüd 50% soodsama hinnaga!
  • Eripakkumised lennupiletitele Costa del Soli, Mallorcale, Sitsiiliasse, Algarvesse, Madeirale, Kefalloniale, Korfule ja Mandri-Tuneesiasse al 249 €
Pakkumine kehtib
02.08.202223.08.2022
Pakkumise tingimused
Majutuspakkumised