NOVATURAS
Viimati vaadatud
Soovide nimekiri
Novatoursi hinnang

Hea uudis kõigile, kes soovivad veel sel suvel lennata puhkusereisile - alates juulist avame taas lennud KREETALE ja BULGAARIASSE (Varnasse ja Burgasesse)! Laeme positiivsed reisielamused taas üles ja sirutame tiivad mõnusaks rannapuhkuseks.
Tegime puhkuse broneerimise ja muutmise veelgi lihtsamaks, turvalisemaks ning paindlikumaks. Nüüdsest on kõigil võimalus muuta oma reisiplaane kuni 14 päeva enne broneeritud reisi väljumist. Reisijate turvalisus on meie esmane prioriteet. Teavet täiustatud turvameetmete kohta lennujaamades, lennukis, transfeeridel ning hotellides leiad SIIT.

Tee oma suvereisidele restart juba juulist:

  • Võimalus kasutada reisivautšerit
  • Kuni 31. detsembrini 2020 väljuvatele reisijatele kehtivad paindlikumad reisimuutmisvõimalused - muuta saab üks kord tasuta reisi kuupäeva, kestust, hotelli, toatüüpi, marsruuti ja / või hooaega, kui väljalennuni on vähemalt 14 päeva.
  • Klientidele, kes ostavad uue 2020 suvehooaja puhkusereisi (väljumisega juuli - oktoober 2020), on esimene broneeringu sissemakse ainult 60 eurot inimene. Ülejäänud summa tuleb tasuda hiljemalt 14 päeva enne reisi algust.
Pakkumine kehtib
15-06-202015-07-2020
Pakkumise tingimused
Majutuspakkumised