NOVATURAS
Viimati vaadatud
Soovide nimekiri
Novatoursi hinnang

Sulle meeldib aktiivne puhkus ja sõpradega suusanõlvadel mõõtu võtta? Novatoursi Prantsusmaa ja Itaalia nädalased suusareisid väljumistega jaanuaris, veebruaris ja märtsis nüüd supersoodsate hindadega. Kasuta võimalust! Reisipaketi hinnad al 325 EUR! Lisaks eripakkumised ainult lennupiletitele: edasi-tagasi (7 ööd kohal) Lyoni al 99 EUR, Bergamosse al 119 EUR. Üks suund al 79 EUR! 

Rohkem infot pakkumise kohta

SUUSAPUHKUS Alpides jaanuarist märtsini!

PRANTSUSMAA Alpidesse viib sind otselend Tallinnast Lyoni. Jaanuari populaarsemate lumiste sihtkohade esikoht kuulub kindlasti Prantsusmaa Alpidele. Sealseid nõlvu iseloomustab lai radade valik ja suurepärased off-piste võimalused, mis tõstavad adrenaliinitaset ka kõige vilunumal suusasõbral. Omapära lisavad suured kõrguste vahed, pikad rajad ning head tingimused ka lumelauduritele. Lisaks mäesuusatamisele saab nautida ka murdmaaradasid, samuti erinevaid seiklus- ja loodusmatkasid ning vee- ja spaakeskusi. Majutusvõimalustest leidub nii vanu puitmaju, kui mugavaid apartemente, samuti moodsaid hotelle. Omaette elamusi pakuvad kindlasti Prantsuse köögi võlud. Kel jaksu jõuab ka aprés-ski-le. 

ITAALIA Alpidesse viib sind otselend Tallinnast Bergamosse. Muinajutulised mägede, hubased majakesed ning korralikult viimistletud suusarajad lausa kutsuvad lumistele nõlvadele ning suuski või lumelauda haarama. Mägedes on palju kohvikuid, trahtereid ja restorane, kus avaneb lummav vaade orule. Novatoursi hooaeg kestab Itaalia nõlvadel veebruarist märtsi keskpaigani. 

 • Lisaks eripakkumised ainult lennupiletitele. Edasi-tagasi (7 ööd kohal) Lyoni al 99 EUR, Bergamosse al 119 EUR. Üks suund al 79 EUR! 
 • Eripakkumised ettetellimisega mäepiletitele - küsi lisateenust SUUSAPASS! (kliki ja vaata lähemalt)

Alt valikust leiad mäesuusa sihtkohtade kõik paketid. Kohtade arv on piiratud! Küsi lisainfot Novatoursi reisikonsultandilt või oma reisibüroost.

Vähem

Lennud Lyoni: 12, 19, 26.01. Lennud Bergamosse: 2, 9, 16, 23.02 ja 2, 9.03

 • Suurepärased tingimused nii hobisuusatajatele kui mäesuusasportlastele
 • Lai valik kuurorte ja hotelle
 • Kiirematele üks ühik suusapagasit tasuta kaasa!
Pakkumine kehtib
2018-11-152018-12-31
Pakkumise tingimused

Vali kuhu minna seekord

Lyon

51 pakkumist
Prantsusmaa
7 ööd hind 1-le
al. 325 €
 • Prantsusmaa suusakuurordid asuvad lennujaamade lähedal, mistõttu ei ole vaja muretseda pikkade transfeeride pärast.
 • Prantsusmaa on tõeline suusaentusiastide paradiis. Siin on suurimad ja pikimad suusapiirkonnad, mis meelitab igal aastal paljusid suusatamishuvilisi üle kogu maailma.
 • Samuti ei puudu lai majutusvõimaluste valik, nagu hotellid, residentsid ja apartemendid. Enamus neid majutusasutusi asuvad suusapiirkondade lähedal, mis tähendab, et saate majutuskohta liikuda suuskadel.
 • Välja arendatud suusaradade ja tõstukite taristu aitab nautida Prantsusmaa suusapuhkust täiel rinnal.
 • Prantsusmaa on tuntud oma maitsvate toitude ja kvaliteetsete veinide tõttu. Suusakuurordid pakuvad parimat, mida Prantsuse köögil on ette näidata.

Bergamo

84 pakkumist
Itaalia
7 ööd hind 1-le
al. 375 €
 • Suusapuhkus Itaalias on ideaalseks võimaluseks nautida suurepäraseid Alpi maastikke ja merepinnast 3000 m kõrgusele sirutuvate mägede lumiste mütsidega tippe.
 • Livigno suusakuurort pakub duty-free ostuvõimalusi.
 • Maailmakuulus itaalia köök muudab Sinu reisi Alpidesse või Sinu suusakogemuse Itaalias veelgi nauditavamaks.
 • Itaalia Alpides on suur hulk suusakuurorte: alates rahulikest puhkepaikadest kuni eleva ööeluga sumisevate paikadeni. Majutusvõimalused hubastes alpikülades ulatuvad hotellitüüpi majutusest kuni apartmentideni.
 • Itaalia on suusafanaatikute seas populaarne oma Sella Ronda, kuulsa suusaraja tõttu, mis pakub 26 km pikkust suusatuuri, mille saab labida ühe päevaga.