NOVATURAS
Viimati vaadatud
Soovide nimekiri
Novatoursi hinnang
Veebiküpsiste seaded

Otselennule registreerimine internetis

Novatours avas SmartLynx Airlinesi poolt teenindavatele tšarterlendudele internetis registreerimise võimaluse (online check-in). Säästke aega ja registreerige oma lennureis internetis! Online registreerimine avatakse reisijatele 72 tundi enne väljalendu. Hilisem registreerimise aeg läbi interneti on 4 tundi enne lendu. Pardakaardi saab reisija edastada oma e-mailile või trükkida paberile. Lennule registreerimine internetis toimub mõlemal suunal eraldi. Eelregistreerunutel ei ole lennujaama saabudes vaja täiendavat registreerimist teha, tuleb vaid loovutada tavapäraselt oma äraantav pagas, kuid mitte hiljem kui 45 minutit enne reisi.

Mugav puhkuse algus on vaid mõne hiireklõpsu kaugusel! Siit leiate lisateenuste hinnakirja.
NB! Erivajadusega reisijatel või lemmikloomaga reisivatel klientidel soovitame teha check-in´i lennujaamas.

SmartLynxi online check-in ´ist saate lisaks istekohale tasuda:

Kuidas registreerida lennule internetis?

Vaadake ka online check-in´i inglisekeelset videot SIIT! Oma lennureisile lisateenuste valimiseks peate sisse logima. Vajaliku broneeringuinfo leiate reisikorraldaja Novatoursi või oma reisibüroo väljastatud broneeringukinnituselt (näiteks TN123456). Kui teie broneeringunumber sisaldab muid märke peale numbrite ja tähtede, ei ole vaja neid lisada. Sisselogimiseks sisestage oma broneeringuinfo ja klikkige jätkamiseks "Logi sisse“. Süsteem paneb automaatselt istuma reisijad, kes on samas broneeringus. Kui süsteemi poolt pakutavad kohad sobivad, vajutage nupule: “Kinnitage määratud istekoht/kohad”.

Lisatasu eest on võimalik valida teised istekohad. Selleks vajutage nupule “Valige uus istekoht/uued istekohad” ning valige sobiv istekoht. Uute kohtade valimisel peavad kõik reisijad, kes on samas broneeringus, tasuma lisatasu uute kohtade eest.

Kui soovite vahetada ainult mõned pakutud istekohtadest, vahetage neid kohti süsteemi abil ja valige uued pakutud kohad ning kontakteeruge SmartLynxi klienditoega, telefonil +371 67115114 või emaili teel onlinecheckin@smartlynx.aero. Lennufirma vastab küsimustele tööpäeviti kella 08:00 – 18:00.

Iga broneeringunumbrile tuleb teha eraldi online check-in. Sama broneeringunumbriga reisijatel tuleb broneerida istekohad samas reas, otse üksteise ees või üksteise taga. Turvakaalutlustel ei tohi ei puudega inimesed ega ka lapsed ja imikud istuda avariiväljapääsu juures olevatel istekohtadel. Alla 2-aastased lapsed eraldi istekohta ei saa, nad peavad istuma täiskasvanu süles.

Osad istekohad on lisatasu eest. Ostetud istekohta on võimalik vahetada. Iga muudatuse eest tuleb tasuda teenustasu broneeringu kohta. Teenustasu ei tagastata. Istekoha vahetamisel võib kaasneda tavahinna ja uue hinna vahel hinnavahe. Kui te muid lisateenuseid ei vaja vajutage nupule “Check-in” lehe ülaosas, lugege läbi turvareeglid ja saatke oma pardakaart oma e-mailile või salvestage oma nutiseadmesse.

Turvalisuse kaalutlustel ja/või operatiivsetel põhjustel võib osutuda vajalikuks teid ostetud istekohtadelt ümber paigutada. Sellisel juhul teeb lennufirma kõik endast oleneva, et paigutada teid ümber sarnasele istekohale.

Lisapagas

Lisatasu eest on võimalik võtta kaasa rohkem pagasit või spordivarustust. Valige vasakult poolt reisija nimi, kellele soovid lisa- või eripagasit lisada ja vali sobiv variant. Kui lisapagasit vaja ei ole, võite selle vahele jätta, vajutades nupule “Järgmine”.

Toitlustus ja muud lisateenused enne lendu

Lisatasu eest on võimalik tellida lennule toitlustus. Sööke ja jooke saab tellida kuni 24 tundi enne lennu väljumist. Hilisemaid ettetellimusi lennufirma vastu ei võta. Lisatasu eest on võimalik tellida ka kiirem julgestuskontrolli läbimise võimalus, läbi lennujaama ekspressvärava. Valige vasakult poolt reisija, kellele lisateenust soovite lisada ning kinnitage sobiv variant.

Teenuste eest tasumine

Makselink on aktiivne vaid juhul, kui olete tellinud tasulisi lisateenuseid. Vajutage nupule “Checkout”, järgmisel lehel, lisage oma kontaktandmed ja alustage maksega. Makse õnnestumise korral saate soetatud teenuste kohta arve ja kinnituse oma e-mailile. Lennufirma makseteenuse pakkuja on Klarnaga ning teenuste eest saate tasuda VISA ja MasterCardi deebet- või krediitkaardiga.

Registreeringu muutmine

Ostetud istekohta on võimalik vahetada. Iga muudatuse eest tuleb tasuda teenustasu broneeringu kohta. Teenustasu ei tagastata. Istekoha vahetamisel võib kaasneda hinnaerinevus tavahinna ja uue hinna vahe. Kui peate reisi tühistama, täitke lennufirma vorm ja teiega võetakse ühendust või helistage: +371 67115114. Lahtiolekuajad tööpäevadel 08:00-18:00.