Talvehooaja meelespea

ÜLD

  • Riikide kohalikel omavalitsustel või muudel organitel on õigus igal ajal kehtestada turismi-/ linna- või muu sarnane maks. See tuleb turisti poolt tasuda kohapeal, kas peale hotelli registreerimist või mis iganes muul ajal riigis viibides. Reisikorraldaja Novatours ei vastuta kohalike omavalitsuste või muude riigiametnike otsuste ees.
  • Sihtkohamaade seadusandlusest tulenevalt kehtivad Novatoursi kodulehel toodud hinnad reisijatele, kes omavad Eesti kodakondsust või elamisluba. Reisijatele, kellel ei ole Eesti passi või kehtivat elamisluba, võidakse mõnede sihtkohtade hotellides kehtestada kallimaid hindu. Teiste riikide kodanikel palume enne reisi tellimist täpsustada hinnad oma reisikonsultandi juures.
  • Kataloogis TALV 2015-2017 lk. 138 on hotelli Sunrise Select Diamond Beach Restorti kirjelduse juures valed pildid. Vabandame! Õiged pildid leiate SIIT!

EGIPTUS

DUBAI

  • Dubai on pidevalt arenev linn ning reisijatel tuleb arvestada mõningase ehitusmüraga.
  • Paljudes Araabia Ühendemiraatide hotellides ei ole tubades lisavoodeid, ehkki pakutakse võimalust vormistada broneering 2 täiskasvanule ja 1 lapsele või mõnedes hotellides ka 2 täiskasvanule ja 2 lapsele. Samuti on hotelle, kus broneerides 2+2 pannakse tuppa vaid üks lisavoodi. Küsige lisainformatsiooni oma reisikonsultandi käest.