Suvehooaja meelespea

ÜLD

  • Riikide kohalikel omavalitsustel või muudel organitel on õigus igal ajal kehtestada turismi-/ linna- või muu sarnane maks. See tuleb turisti poolt tasuda kohapeal, kas peale hotelli registreerimist või mis iganes muul ajal riigis viibides. Reisikorraldaja Novatours ei vastuta kohalike omavalitsuste või muude riigiametnike otsuste ees.
  • Sihtkohamaade seadusandlusest tulenevalt kehtivad Novatoursi kodulehel toodud hinnad reisijatele, kes omavad Eesti kodakondsust või elamisluba. Reisijatele, kellel ei ole Eesti passi või kehtivat elamisluba, võidakse mõnede sihtkohtade hotellides kehtestada kallimaid hindu. Teiste riikide kodanikel palume enne reisi tellimist täpsustada hinnad oma reisikonsultandi juures.
  • Väljaspoolt Euroopa Liitu olevatest lennujaamade tax-free poodidest ostetud vedelikud võidakse Vilniuse lennujaamas konfiskeerida (alkohol, parfüümid, õlid, joogid). 
  • Kataloogis SUVI 2016 Puhkusereisid II lk 164 on märgitud hotelli San Montano Resort & Spa kaugus rannast 200 km. Õige kaugus rannast on 200 m. Vabandame! Lisainfo hotelli kohta leiate SIIT!


TÜRGI

ITAALIA